قیمت یخچال پرده هوا بدون درب فروشگاهی

09128408723 کارشناس فروش
یخچال پرده هوا

یخچال پرده هوا که بیشتر تحت عنوان یخچال های فروشگاهی شناخته شده اند، در صنایع برودتی سردین کالا در متراژهای مختلف قابل طراحی و تولید می باشند، و کاربرد فراوانی در فروشگاه های زنجیره ای و بزرگ و هایپر مارکت ها دارند.

سردین کالا
سردین کالا

یخچال پرده هوا

یخچال پرده هوا

یخچال پرده هوا
17/04/2023
یخچال پرده هوا با توجه ساختاری که دارند، و بدون درب آن ها دارای محبوبیت زیادی در بین فروشگاه های بزرگ و کوچک می باشد. از این یخچال فروشگاهی جهت نگهداری انواع محصولات گوشتی، نوشیدنی ها، محصولات لبنی، انواع میوه و سبزیجات، مرغ و ماهی بسته بندی شده، مواد پروتئینی و گل ها و... مورد استفاده قرار می گیرد.

یخچال پرده هوا درب دار موتور سرخود

لیست قیمت یخچال پرده هوا

جهت استعلام قیمت یخچال فروشگاهی بدون درب با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

مدل 
قیمت
یخچال پرده هوا موتور سرخود 32,000,000
یخچال پرده هوا موتور مرکزی 55,000,000
یخچال مالمو تماس بگیرید.
یخچال پرده هوا درب دار موتور سرخود 33,000,000
فریزر مالمو تماس بگیرید.
یخچال جزیره رنگی شیشه صاف 33,000,000
یخچال جزیره استیل شیشه صاف 35,000,000
یخچال جزیره شیشه خم معمولی 32,000,000
یخچال جزیره رنگی بن ماری دار 36,000,000
تمام محصولات پرده هوا به صورت متری می باشد، و مبنای قیمت با توجه به متراژ مد نظر شما تعیین می شود.
یخچال طرح پرده هوا دو متری (شیشه ای) تماس بگیرید.
یخچال طرح پرده هوا دو متری (متحرک) تماس بگیرید.
فریزر ایستاده پلیت دومتری تماس بگیرید.
فریزر ایستاده متحرک دومتری تماس بگیرید.
یخچال پرده هوا جلو باز
یخچال پرده هوا جلو باز

یخچال پرده هوا جلو باز به عنوان یکی از ضروری ترین تجهیزات مورد نیاز برای راه اندازی فروشگاه های زنجیره ای بزرگ و کوچک، هایپرمارکت ها، سوپرمارکت ها، هایپراستارها و... می باشد. شما می توانید از یخچال فروشگاهی بدون درب برای نگهداری انواع مواد غذایی، لبنیات، مواد پروتئینی، میوه و سبزیجات، مواد خوراکی و... استفاده کنید.

یخچال پرده هوا موتور سرخود
یخچال پرده هوا موتور سرخود

یخچال پرده هوا موتور سرخود یکی دیگر از مدل های یخچال فروشگاهی بدون درب می باشد، که در این مدل از یخچال ها موتوری که قرار است، برای یخچال نصب شود، در داخل و یا پشت یخچال نصب می شود. همین موضوع باعث می شود، تا این مدل از یخچال بدون درب در اندازه های کوچک تری طراحی و تولید می شوند.

یخچال پرده هوا موتور مرکزی
یخچال پرده هوا موتور مرکزی

یخچال پرده هوا موتور مرکزی یکی دیگر محصولات تولید شده در صنایع برودتی سردین کالا می باشد، که به خاطر این که فضایی زیادی را برای نگهداری محصولات دارد، می تواند به عنوان بهترین گزینه برای انتخاب در فروشگاه های زنجیره ای بزرگ باشد.

یخچال پرده هوا خوابیده موتور مرکزی
یخچال پرده هوا خوابیده موتور مرکزی

یخچال پرده هوا خوابیده موتور مرکزی یکی از مدل های پرطرفدار یخچال فروشگاهی بدون درب می باشد، که شما می توانید در وسط فروشگاه های خود برای نگهداری از انواع سبزیجات فریز شده، گوشت سفید و قرمز و... از این یخچال ها استفاده کنید.

یخچال پرده هوا خوابیده موتور سرخود
یخچال پرده هوا خوابیده موتور سرخود

یخچال پرده هوا خوابیده موتور سرخود مناسب برای استفاده در فروشگاه های زنجیره ای و کوچک می باشد. دلیل انتخاب این نوع از یخچال فروشگاهی بدون درب به این خاطر است، که به خاطر این که تنوع محصولاتی که در فروشگاه ها عرضه می شوند، زیاد می باشد، و باید در اطراف آن باید راهروهایی را برای رفت و آمد مشتری ها در نظر گرفته شود.

یخچال پرده هوا درب دار
یخچال پرده هوا درب دار

یخچال پرده هوا درب دار برای این که بتواند کیفیت و تازگی محصولاتی که در داخل یخچال قرار داده شده است، را حفظ کنید، باید در محیط داخلی یخچال به صورت اجباری می باشد، و هوای سیستم به واسطه ی فن هایی که در داخل یخچال قرار داده شده است، مکش می شود، و مجدد هوای سرد از دهانه ی فن به بیرون فرستاده می شود.

یخچال مالمو
یخچال مالمو

یخچال و فریزر مالمو یکی از مدل های پرطرفدارتر یخچال پرده هوا می باشد، که شما می توانید به نیاز خود متراژ یخچال و فریزر را تعیین کنید. شما می توانید برای راه اندازی فروشگاه های زنجیره ای بزرگ و کوچک، مراکز خرید و... این نوع از یخچال فروشگاهی را انتخاب کنید. نکته ی مهمی که باید هنگام خرید یخچال مالمو به آن توجه داشته باشید، متراژ و ابعاد آن می باشد.

یخچال پرده هوا درب دار موتور سرخود
یخچال پرده هوا درب دار موتور سرخود

یخچال پرده هوا درب دار موتور سرخود یکی از گزینه های پیشنهادی برای راه اندازی فروشگاه ها و هایپراستارهایی می باشد، که قصد دارند، محصولات مختلفی را برای فروش عرضه کنند، انتخاب کنید. محصولاتی که قابلیت نگهداری آن ها در یخچال فروشگاهی موتور سرخود وجود دارد، شامل انواع مواد غذایی، نوشیدنی، لبنیات بسته بندی، و محصولات دیگر چون خرما، تخم مرغ و... می باشد.

یخچال پرده هوا

یخچال پرده هوا با توجه ساختاری که دارند، و بدون درب آن ها دارای محبوبیت زیادی در بین فروشگاه های بزرگ و کوچک می باشد. از این یخچال فروشگاهی جهت نگهداری انواع محصولات گوشتی، نوشیدنی ها، محصولات لبنی، انواع میوه و سبزیجات، مرغ و ماهی بسته بندی شده، مواد پروتئینی و گل ها و... مورد استفاده قرار می گیرد.

یخچال پرده هوا بدون درب را در متراژهای بالا و به صورت تیکه ای تولید می شوند. حتماً در فروشگاه هایی که هر روزه پذیرای مشتریان زیادی هستند، مشتریان باید برای مشاهده ی قیمت محصولات، نوع بسته بندی آن ها و حتی حجم آن ها و یا برای دیدن برچسب انرژی آن ها که میزان کالری آن ها را نشان می دهد، باید بتوانند به راحتی به محصولات غذایی دسترسی داشته باشند.

یخچال روباز الکترواستیل

پس فروشگاه هایی که با این تجهیزات مدرن می توانند فروش بهتری را نسبت به فروشگاه هایی دارند، که از این تجهیزات استفاده نمی کنند. منظور از پرده هوا بودن یخچال ها این است، که در این یخچال های روباز آن لایه ی نازک برودتی  که در قسمت درب های این یخچال ویترینی قرار دارد، را پرده هوا می گویند، چون سرمایی که توسط سیستم سرمایشی چرخشی این یخچال مثل یک پرده عمل می کند، و از تخلیه ی سرمایی که در داخل یخچال تولید می شود، و حتی از نفوذ گرمایی که در بیرون محیط یخچال وجود دارد جلوگیری می کند.

قیمت یخچال برودتی

یخچال پرده هوا و بدون درب ایستاده

قیمت یخچال فروشگاهی الکترواستیل

یخچال ایستاده پرده هوا به نام یخچال ایستاده بدون درب هم شناخته می شود، که در همه ی فروشگاه های بزرگ و کوچک و حتی بعضی مغازه ها این سیستم ها را مشاهده می کنید. این سبک یخچال ها به خاطر زیبایی بخشیدن به فضای داخلی فروشگاه ها و همچنین به خاطر روباز بودن و بدون درب بودن کارایی زیادی دارند، و چیدمان محصولات به وسیله ی کارکنان و همچنین برداشت و مشاهده محصولات توسط مشتریان بسیار راحت تر شده است، و همین موارد باعث می شود، تا این یخچال ها جای انواع یخچال 6 درب را بگیرند.

معمولا از این نوع یخچال بدون در جهت نگهداری انوع مواد غذایی اعم از مواد لبنی، پروتئینی و محصولاتی که بیشتر به صورت روزانه تهیه و مصرف می شوند، مورد استفاده قرار می گیرد، و همچنین دارای طرح و مدل و اندازه و عمق های مختلف هستند، تا بتوانند نیازهای مشتریان را کاملا رفع کنند.

از دیگر مزیت های یخچال پرده هوا جلو باز به نورپردازی درون فضای یخچال منجر می شود، محصولات به صورت کامل در دید مشتریان باشند، و سیستم تهویه هوا که باعث می شود، هوای تازه و بدون بو درون یخچال باشد، اشاره کرد. به خاطر این که این یخچال ها با مواد خوراکی سر و کار دارند، باید عاری از هرگونه میکروب و کثیفی باشند، به خاطر علت بدنه و همه ی بخش های داخلی و بیرونی این محصولات از استیل استنلس ضد زنگ و طبقه بندی های با فاصله ساخته می شوند.

ویژگی های یخچال پرده هوا

قیمت یخچال فروشگاهی دیجی کالا

یکی از برترین ویژگی های یخچال های پرده هوا سهولت در چیدمان اجناس و سرعت انجام کارها می باشد. در صورت داشتن فضای داخلی بسیار زیاد اغلب محصولات در این یخچال به راحتی جای می گیرند.

 • مصرف و بازدهی انرژی

یکی از مزیت های یک یخچال خوب مصرف کم و بازدهی بالای می باشد. یخچال های پرده هوا برترین تولیدکنندگان این یخچال ها مصرف انرژی پایین و بازدهی بالا که بلافاصله بعد از متصل شدن به برق، یخچال به دمای تنظیم شده رسیده، و آماده‌ ی استفاده می شود.

 • کاور شب

برای این از هدر رفتن سرمای محیط داخلی جلوگیری کنید، در بدنه ی یخچال از کاور محافظت کننده در شب استفاده شده است. در زمان های تعطیلی فروشگاه از کارکرد اضافی جلوگیری می کند، و از هدر رفتن انرژی جلوگیری می کند.

 • ترموستات

از ترموستات دیجیتال برای نمایش دمای کابین با قابلیت برنامه ریزی جهت سیستم مرکزی و انفرادی استفاده شده است.

 • جنس بدنه

جنس بدنه ی یخچال ها روباز از نوع گالوانیزه رنگ شده، با رنگ پودری الکترواستاتیک می باشد.

 • کمپرسور

داشتن دو کمپرسور برای جلوگیری از داغ شدن بیش از حد کمپرسورها و توقف کامل عملکرد یخچال یا در صورت بوجود آمدن نقص در یکی از کمپرسورها، کمپرسور دوم باعث فعال ماندن مدار می شود، تا از فاسد شدن محصولات مختلف جلوگیری کنیم.

 • مکانیزم گردش سرما

برای این که از فاسد شدن محصولات مختلف جلوگیری باید گردش هوا در همه ی نقاط یخچال به صورت یکسان باشد. هوای سیستم به وسیله ی فن هایی که در آن قرار داده شده است، مکش می شود، و هوای سرد از دهانه ی فن به بیرون فرستاده می شود. 

 • قابلیت جا به جایی آسان

جهت جا به جایی راحت این گونه از یخچال ها از چرخ های پایه دار ثابت و متحرک در طراحی آن ها استفاده شده است.

 • تابلو برق

تابلو برق دارای کنترل کننده هایی مانند کنترل فاز، بیمتال و… می باشد، تا از آسیب رساندن نوسانات برق به یخچال جلوگیری می کند.

 • ابعاد

یخچال های پرده هوا با توجه به فضای فروشگاه در رنگ های مختلف و متراژ های مختلف با توجه به سفارش مشتریان طراحی و تولید می شوند.

یخچال های پرده هوا با توجه به نوع محصول، ابعاد و ظرفیت در مدل های مختلفی اعم از ایستاده و خوابیده (جزیره ای) طراحی و تولید می شوند، و با توجه به محل قرار گرفتن موتور به دو نوع یخچال پرده هوا با موتور مرکزی و یخچال پرده هوا با موتور سرخود تقسیم می شوند. در ادامه قصد داریم، که توضیح هر یک بپردازیم، تا شما بتوانید با توجه به فضای فروشگاه خود و چیدمان آن، بهترین یخچال پرده هوا آن را انتخاب کنید. البته باید این را هم بدانید، که بعضی از یخچال ها فقط طرح پرده هوا هستند، که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت.

انواع یخچال فروشگاهی

 • یخچال ایستاده طرح پرده هوا

یخچال ایستاده طرح پرده هوا

مکانیزم عملکرد این یخچال ها شبیه به یخچال های پرده هوا می باشد، و فرق آن ها در این می باشد، که دارای درب می باشند. از این رو از نظر ظاهری همانند به یخچال های ایستاده می باشند. از این رو مشخصات این یخچال ها مانند دیگر یخچال های صنعتی می باشد.
با توجه به این که یخچال ها دارای مکانیزم و طراحی پرده هوا می باشند، می توانند در ابعاد و تعداد درب های مختلفی (3 درب تا 8 درب) با توجه به سفارش مشتری ساخته شوند. عایق بندی این یخچال ها از نوع تزریق فوم می باشد، و در فروشگاه ها، هایپرمارکت ها، رستوران ها و… مورد استفاده قرار می گیرند. درب این دستگاه از نوع شیشه ای سکوریت نشکن دو جداره می باشد، که از هدر رفتن انرژی و سرمای یخچال جلوگیری می کند. در طراحی این یخچال ها از موتور بسیار قدرتمند و در عین حال کم مصرف استفاده شده است. هم چنین محصولات دارای برچسب انرژی A می باشند، که این ویژگی نشان می دهد، که این یخچال ها بسیار بهینه و مصرف برق بسیار کمی دارند. طبقات قرار گرفته شده در یخچال ایستاده دارای مستحکم زیادی می باشد، که بر اساس سایز یخچال متفاوت می باشد.

 • یخچال پرده هوا ایستاده

یخچال متری

یخچال پرده هوا ایستاده جزو یکی از پرفروش ترین نوع یخچال بدون درب فروشگاهی می باشند. این یخچال مجهز به کاور شب می باشد، که شما می توانید حتی در روزهای تعطیل با کشیدن این پرده از اتلاف سرما جلوگیری کنید. این یخچال را بیشتر در فروشگاه های زنجیره ای مورد استفاده قرار می گیرند.

مشخصات فنی یخچال پرده هوا ایستاده

سیستم سرمایشی چرخشی
بدنه استیل استنلس
عایق تزریق فوم پلی یورتان
پوشیده شده با رنگ پودری الکترو استاتیک
 LED در طبقه بالایی یخچال دارد
مبرد R290
 • یخچال پرده هوا موتور مرکزی

یخچال پرده هوا با موتورخانه مرکزی

این نوع یخچال های بدون درب فروشگاهی در مقایسه با یخچال های پرده هوا موتور سر خود دارای فضای بیشتری می باشند، چون موتور در یک فضای دیگری به طور جداگانه قرار می گیرد، با توجه به جادار بودن و نورپردازی و به کار بردن رنگ های بسیار زیبا و کیفیت بالا در ساخت این نوع یخچال ها، مشتری تمایل و احساس خرید بیشتری را پیدا می کند، و حداقل طول مورد نیاز جهت نصب این نوع یخچال 10 متر خواهد بود.
بیشتر هایپرمارکت ها و سوپرمارکت ها برای این که بتوانید دکوراسیون زیباتر و شیک تر را برای مشتریان خود فراهم کنند، از این نوع یخچال ها استفاده می کنند، چون حجم بیشتری از مواد غذایی و نوشیدنی را همراه با تنوع زیادتری در چیدمان می توانند به کار بگیرند، علاوه بر این، درصد تخفیف بیشتری را می توانند ارائه داده، و به نمایش بگذارند.

مشخصات فنی یخچال پرده هوا ایستاده موتور مرکزی
جنس بدنه              ماموت ABS
عایق بندی تزریق فوم پلی یورتان
تعداد طبقات 5
روشنایی ال ای دی دارد
موتور مرکزی
مبرد R290

نکات مهم برای خرید یخچال پرده هوا با موتورخانه مرکزی

در هنگام خرید یخچال پرده هوا با موتورخانه مرکزی به نکات زیر توجه کنید.

 1. دما و مقدار برودت هوا در همه ی بخش های یخچال یکسان و ثابت باشد.
 2. شرایط محیطی موتورخانه در حالت استاندارد قرار گرفته باشد.
 3. برند و کیفیت ساخت قطعات استفاده شده، در موتورخانه و بدنه یخچال بهترین باشند.
 4. هارمونی مناسبی بین میزان مصرف انرژی و قدرت اواپراتور با دیگر تجهیزات و قطعات استفاده شده، در یخچال وجود داشته باشد.

مشخصات فنی

 1. جنس بدنه ی داخلی و خارجی از ورق گالوانیزه رنگ شده با رنگ پودری الکترو استاتیک
 2. کاور شب برقی به همراه ریموت کنترل و یا کاور دستی
 3. دارای عایق بندی فوم پلی یورتان بایر آلمان دانسیته 40kg/m3
 4. دارای روشنایی طبقات از نوع SMD/LED سفید RGB LED به همراه ریموت کنترل 
 5. بغل بدنه ها از پانل های PVC عایق شده، با فوم پلی اورتان با دانسیته 40kg/m3
 6. دارای نوار اتیکت قیمت در رنگ ها و شکل های متفاوت PVC وارداتی 
 7. دارای ضربه گیرهایی از جنس PVC بر روی بدنه دستگاه
 8. امکان نصب ضربه گیر لوله از جنس استنلس استیل قابل نصب پایین یخچال به صورت سفارشی
 9. دارای رنگ بندی طبق سفارش مشتری (رنگ پودری الکترواستاتیک)
 10. دارای موتورخانه مرکزی یا موتور سرخود
 11. مجهز به کمپرسور بیتزر
 • یخچال پرده هوا موتور سرخود

یخچال پرده هوا موتور سرخود

یخچال های پرده هوا با موتور سرخود دارای ابعاد و اندازه کوچکی می باشند، و موتور آن ها درون یا پشت دستگاه نصب می شود. این یخچال ها مصرف انرژی کمی دارند، و جا به جایی و حمل آن ها هم آسان می باشد، و بزرگ ترین ایرادی که این یخچال ها دارند، این است، که فضای داخلی یخچال کم می باشد، چون با توجه به این که این نوع یخچال ها موتور در بخش داخلی یا پشتی یخچال نصب می شود، به خاطر وجود کندانسور و کمپرسور در داخل یخچال فضای درونی کمتری نسبت به یخچال های مدل موتورخانه مرکزی دارا می باشند. از مزایای این نوع یخچال می توان به جا به جایی راحت توسط پایه های چرخ دار قفل شونده و مصرف پایین انرژی اشاره کرد.

مشخصات فنی یخچال پرده هوا ایستاده موتور سرخود
ابعاد               240*95*200 سانتی متر
جنس بدنه ماموت abs
رنگ بدنه پودری الکترواستاتیک
مبرد R290
عایق بندی تزریق فوم پلی یورتان
موتور  سرخود
تاج دارد
کاور شب دارد
 • یخچال پرده هوا خوابیده موتور مرکزی

یخچال پرده هوا خوابیده

یکی از انواع یخچال پرده هوا (یخچال فروشگاهی بدون درب) می باشد، و معمولاً در فروشگاه های زنجیره ای و سوپر مارکت های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. در تولید این نوع یخچال های بدون درب فروشگاهی از بروز ترین و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا مورد استفاده قرار می گیرد. از یخچال پرده هوای خوابیده جهت نگهداری انواع مواد غذایی مورد استفاده می گیرد. یخچال پرده هوای خوابیده به مشتریان خود امکان می دهد، تا مواد غذایی مورد نیاز خود را به راحتی انتخاب کنند، تا مغازه داران بتوانند به صورت ویترینی مواد غذایی خود را عرضه کنند. مکانیسم گردش هوا در این نوع یخچال به صورت دائمی است و کابین یخچال همیشه سرد باقی می ماند. یخچال پرده هوای خوابیده دارای انواع مختلفی می باشد، این یخچال در چهار نوع یخچال پرده هوا خوابیده موتور سرخود، یخچال پرده هوا خوابیده موتور مرکزی، یخچال وسط فروشگاهی و یخچال جزیره تولید و عرضه می شود.

مشخصات فنی یخچال پرده هوا خوابیده

سیستم سرمایشی چرخشی
بدنه استیل استنلس
عایق تزریق فوم پلی یورتان
پوشیده شده با رنگ پودری الکترو استاتیک
 LED در طبقه بالایی یخچال دارد

دیگر یخچال های بدون درب 

 1. یخچال پرده هوا ایستاده
 2. یخچال پرده هوا کمدی
 3. یخچال پرده هوا قفسه ای
 4. یخچال جزیره ای 
 • یخچال پرده هوا چهار طرفه وسط فروشگاهی 

از یخچال چهار طرفه پرده هوا جهت فروش مواد غذایی در فروشگاه هایی بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند. این بخچال ها یکی از جدید ترین نوع یخچال پرده هوا محسوب می شود، که در کشور ایران تولید کننده های کمی دارد. جنس بدنه این یخچال های پرده هوا جزیره نیز یاد می شوند، از ماموت ABS می باشد، که و عمق هر طبقه 40 سانتی متر می باشد، و طبقه آخر این یخچال یعنی پایین ترین طبقه آن عمق 60 سانتی متر دارد.
موتور این دستگاه چیلر به صورت موتور مرکزی می باشد، که در موتور خانه قرار دارد. واحدهای قفسه بندی قابلیت تنظیم دارند، و می توانند دارای قفسه های عرض یا تقسیم شده باشند، تا محصولات متقاطع از هر شکل و اندازه را در یک رد پا امکان پذیر کند. ارتفاع و زاویه قفسه را می توان بدون ابزار بلافاصله تنظیم کرد. این نمایشگر جهت تقویت تجارت گسترده در فروشگاه های بزرگ و کوچک، هایپرمارکت ها، سوپرمارکت ها و... بسیار مناسب می باشد.

 • یخچال پرده هوا جزیره شیشه تخت و شیشه خم

یخچال جزیره ای در دو مدل موتور سرخود و موتور مرکزی طراحی و تولید می شوند، و بیشتر جهت نگهداری و عرضه ترشیجات و فرآورده های پروتئینی و غذایی مورد استفاده قرار می گیرد.
با توجه به شرایط نگهداری بالا و زیبایی بی نظیر در طراحی آن و ایجاد دکوراسیون زیباتر بیشتر استقبال اکثر هایپرمارکت ها و فروشگاه ها در دو نوع شیشه تخت و شیشه خم قرار گرفته می شود.
نمای تمام شیشه یخچال جزیره در دو مدل شیشه تخت و خم بسیار با کیفیت و شفاف و خاصیت ضد بخار در انواع مختلف با ظرفیت ها و ابعاد دلخواه شما قابل تولید و عرضه می باشد.

مشخصات فنی یخچال جزیره ای

سبک تک دما
ظرفیت 500 /1000 لیتر
درجه حرارت 2 ~ 8
نوع آب و هوا خنک کننده استاتیک
ولتاژ (V) 220 ولت / 50 هرتز
در، درب درب شیشه ای کشویی
قدرت (W) 210 وات
جنس بدنه فولاد ضد زنگ 304/201/ فولاد نقاشی
سیستم خنک کننده خنک کننده استاتیک
 • یخچال پرده هوا قفسه ای

یخچال پرده هوا قفسه ای دارای تعداد قابل توجهی قفسه می باشد، و به عنوان یکی از جدیدترین نوع یخچال پرده هوا می باشد، که برای فروشگاه های با متراژ بالا مناسب می باشد. عمق هر طبقه این یخچال 40 سانتی متر می باشد، و طبقه آخر آن دارای عمق بیشتر و حداقل 60 سانتی متر می باشد. این دستگاه دارای موتوری از نوع چیلر یا موتور مرکزی می باشد، در نتیجه دارای موتور خانه می باشد. یکی از ویژگی های بزرگ این یخچال جزیره ای، قابلیت تنظیم قفسه ها می باشد، در نتیجه شما می توانید عرض قفسه ها را تغییر داد، یا ارتفاع آن را به ارتفاع مورد نظر خود تغییر داده و تنظیم کنید. همچنین می توانید زاویه ی قفسه ها را نیز تغییر داده، و بدون نیاز به ابزار خاصی تنظیم کنید. این یخچال پرده هوای قفسه ای مناسب برای فروشگاه ها بزرگ و سورپرمارکت ها و هایپرمارکت ها می باشد.  

یخچال روباز فروشگاهی

طرز کار یخچال بدون درب

طرز کار یخچال بدون درب

گردش هوا در این یخچال های فروشگاهی بدون درب مثل یخچال های ایستاده به صورت اجباری و دائمی می باشد. این یخچال ها دارای فن هایی می باشند، که هوای سیستم از طریق آن ها مکش می شود، و بعد با عبور از اواپراتور سردخانه باعث می شود، تا هوای سرد از دهانه فن به بیرون فرستاده شود. این هوا دوباره به وسیله ی فن جمع شده، و باز هم از اواپراتور عبور می کند، و این مسیر تکرار می شود. از یخچال های قفسه ای جهت نگهداری انواع محصولات مواد غذایی از جمله مرغ، گوشت، سوسیس و کالباس، مواد لبنی و انواع نوشیدنی ها و… در اکثر فروشگاه ها و سوپرمارکت ها و مراکز عرضه شیلات و… مورد استفاده قرار می گیرد.
این یخچال ها در مقایسه با دیگر یخچال های ایستاده بسیار پرطرفدار و پرفروش می باشند، چون فاقد درب می باشد، و این ویژگی  باعث می شود، احتیاجی به باز و بسته کردن درب یخچال نیست، و مشتریان جهت انتخاب و برداشتن محصول مورد نظر هر بار درب یخچال را باز و بسته نکنند. مکانیزم عملکرد این یخچال ها به این صورت می باشد، که در فضای بیرونی به وسیله منافذ زیر طبقات لایه ای از هوا ایجاد می کنند، و به همین ترتیب دمای داخل یخچال را تا میزان استانداری حفظ می کنند.

نکات مهمی که باید هنگام خرید یخچال های پرده هوا حتماً توجه کنیم کدام اند؟

توصیه های مهم در خرید یخچال پرده هوا

هنگام خرید یخچال های بدون درب فروشگاهی در قدم اول باید ببینید، که این یخچال های فروشگاهی قابلیت جا به جایی دارند، تا نه، چون ممکن است، بعد از گذشت مدت زمان مشخص بخواهید تغییر دکوراسیون دهید. پس حتماً به پایه های یخچال دقت کنید، ببینید که دارای چرخ های ثابت یا قفل شونده می باشد. حتماً باید استحکام و مقاومت پایه ها به قدری باشد، که دچار مشکل نشوند.
جنس بدنه ی یخچال های رو باز از جنس استیل یا الکترواستاتیک باشد، و برای جلوگیری از هدر رفت بیش از حد سرما دارای عایق بندی تزریق فوم پلی یورتان باشد.
تا حد امکان بهتر است، که این یخچال ها می تواند در هر منطقه ای با هر نوع شرایط آب و هوایی مورد استفاده قرار می گیرند، به همین خاطر جهت انجام این کار باید از کمپرسورهایی که با مبردهای غیر آلاینده فعالیت می کنند، در طراحی این گونه از یخچال ها استفاده کرد.
گردش هوای سرد در تمام نقاط باید به صورت یکنواخت و دمای ثابت باشد، تا از فاسد شدن محصولات جلوگیری کند.
بررسی نوع سیستم نورپردازی و روشنایی و طول عمر آن ها. به همین خاطر از لامپ های کم مصرف SMD در قسمت نورپردازی دستگاه استفاده شده است.
برای این که از هدر رفتن انرژی و روشن بودن محیط داخلی یخچال جلوگیری کنیم، از کاور شب سیستم شب برقی ریموت دار یا دستی فنری استفاده شده است.
حتماً به رنگ یخچال توجه داشته باشید، که به گونه ای باشد، که با دیگر چیدمان فروشگاه های شما مطابقت داشته باشد.

تعمیر و سرویس یخچال پرده هوا

تمام وسایلی که برقی و مکانیکی هستند، پس از مدتی و با گذشت زمان دچار استهلاک شده و احتیاج به تعمیر و سرویس دارد. یخچال های پرده هوا هم نیز از این قائده استثنا نمی باشد، و لازم می باشد، که پیش از خرید و در بعضی مواقع حتماً این یخچال ها را چک کنید. جهت جلوگیری از کاهش عمر یخچال و قطعات آن علل خصوص کمپرسور آن از روغن کمپرسور استفاده کنید. این کار باعث می شود، که کمپرسور روان کار کرده، و همین موضوع باعث افزایش طول عمر کمپرسور می شود. همچنین در صورت نیاز می توانید از نیروهای تکنسین جهت بارزسی و بازبینی مکانیزم کارکرد موتور دستگاه و قطعات دیگر آن کمک بگیرید، و صرف کردن هزینه های زیاد جلوگیری کنید. لازم به ذکر می باشد، که حتماً بعد از خرید یخچال دمای داخلی یخچال را چک کنید، چون باید همه ی نقاط یخچال دارای دمای یکسان باشند. در غیر این صورت با نمایندگی مورد نظر شهر خود تماس بگیرید.

قیمت یخچال پرده هوا

خرید یخچال پرده هوا

قیمت یخچال فروشگاهی بدون درب

حتماً هنگام خرید یخچال های بدون درب فروشگاهی عوامل متعددی اعم از نوع یخچال پرده هوا (خوابیده یا ایستاده بودن)، نوع کاربری برای استفاده برای نگهداری گل، میوه، مواد غذایی، ابعاد و اندازه و عمق، نوع (یخچال موتور سرخود یا موتور مرکزی، متراژ، جنس محصول، جنس یراق آلات، نوع موتور و عملکرد دستگاه نیز بستگی دارد. برای اطلاع از قیمت یخچال پرده هوا و یخچال گل فروشی با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید.

قیمت یخچال گلفروشی

قیمت یخچال فروشگاهی بدون درب

قیمت یخچال فروشگاهی بدون درب

قیمت یخچال فروشگاهی بدون درب

سوالات متداول در هنگام خرید یخچال پرده هوا

💡 آیا یخچال های پرده هوا قابلیت برفک زدن دارند؟ خروجی آب این یخچال به چه صورت انجام می شود؟

بله، سیستم برف زدایی یخچال پرده هوا به دو روش و به صورت اتوماتیک انجام می شود.

روش اول سیستم برفک‌زدایی خارج از سیکل که با قطع سیکل تبرید صورت می‌گیرد.
روش دوم سیستم برفک‌زدایی الکتریکی، گرمایی که با استفاده از المنت در قطع سیکل توأمان عمل برفک‌زدایی را انجام می‌دهد.

💡 یخچال های فروشگاهی پرده هوا قابلیت استفاده در فروشگاه ها و مغازه های میوه فروشی را دارند؟

بله

💡 در کدام نوع از یخچال های پرده هوا می توانید محصولات مختلف را بچینید؟ 

یخچال پرده هوا موتور مرکزی 

💡 اگر بین دمای محیط داخل یخچال با محیط بیرونی اختلاف زیادی وجود داشته باشد، در عملکرد یخچال اختلال ایجاد می کند؟

بله، چون اگر میزان اختلاف بسیار زیاد باشد، باعث می شود، تا کارکرد کمپرسور یکسره شده، و همین موضوع باعث می شود، تا دستگاه عمر کوتاه تری داشته باشد.


 • طبقات یخچال های بدون در قابلیت درج اتیکت قیمت را دارند؟

  بله

 • تا متراژی یخچال های روباز نیاز به موتورخانه ندارند؟

  تا 5 متر می توان از موتور سرخود استفاده کرد، اما از این متراژ بیشتر نیاز به موتور خانه می باشد.

 • نصب و راه اندازی یخچال های پرده هوا چگونه است؟

  برای نصب و راه اندازی یخچال های پرده هوا با موتور مرکزی باید نیروی متخصص برای لوله کشی و تجهیز کردن موتورخانه به کار گرفته شود.

 • جنس بدنه ی یخچال های فروشگاهی بدون درب چیست؟

  استیل، استنلس و ساندویچ پانل می باشد.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • Hyperone
  محصولی کاربردی برای هایپرهاست توصیه میکنم
 • احمد جابری
  این یخچالها برای مناطق با آب و هوای مرطوب شرجی هم مناسب اند?
  • مدیر سایت

   سلام وقتتون بخیر
   بله امکان استفاده هست حتی در مناطق شمالی کشور

 • محمدسهرابی
  سلام خسته نباشید این یخچال ها برای گل فروشی هم مناسب است؟
  • مدیر سایت

   بله

 • سامان محبوبی

  سلام ببخشید این یخچال ها در مکان‌ و فضاهای که گرم باشد، مشکلی براشون پیش نمیاد؟

  • مدیر سایت

   تاجایی که ممکن است، نباید اختلاف دما زیادی بین یخچال و فروشگاه باشد، چون عمر یخچال به مرور کاهش می یابد.

 • امیرحسین زارع

  سلام برای یخچال بدون درب فروشگاهی به خاطر گارانتیش نصب یخچال بر عهده شرکت هستش؟

  • مدیر سایت

   سلام. برای یخچال های موتور سرخود نیازی نیست، ولی برای یخچال های موتور مرکزی لازم است.

 • Samane
  سلام ایا ارتفاع یخچال پرده هوا به سفارش خودمون کوتاه تر میزنید؟
  • مدیر سایت

   خیر، ارتفاع یخچال فروشگاهی بدون درب استاندارد و 2 متر و 2 متر 30 می باشند.

 • Foorogh khani

  سلام کاور یخچال ویترینی بدون درب دستی است یا برقی؟

  • مدیر سایت

   سلام. کاور یخچال بدون درب دستی می باشد.

    

 • امیر وحیدی
  سلام و عرض ادب ببخشید این یخچال ویترینی بدون درب قیمتشون در چه رنجی هستش؟
  • مدیر سایت

   سلام. با توجه به نوسانات موجود در بازار قیمت ها متغیر می باشد. جهت اطلاع از قیمت یخچال های بدون درب فروشگاهی با کارشناسان فروش تماس بگیرید.  

 • nimanrivan
  با سلام ببخشید قدرت موتور یخچال بدون درب مغازه ای چند اسب است؟
  • مدیر سایت

   سلام. قدرت موتور یخچال پرده هوا برحسب آب و هوا و متراژی که مشتری سفارش می دهد، تعیین می شود.

 • سام
  آیا یخچال ویترینی بدون درب فروشگاهی درب دار هم میزنیم؟
  • مدیر سایت

   سلام. بله

 • سعید مرادی
  سلام عمق یخچال جلو باز فروشگاهی چقدر است؟
  • مدیر سایت

   سلام. عمق یخچال های پرده هوا به صورت استاندار 75 سانتی متر است.

 • Alirezasmavat
  سلام وقت بخیر یخچال پرده هوا خوابیده بزرگترین متراژ آن چقدر است؟
  • مدیر سایت

   سلام. حداقل 3 متر می باشد.

 • فرهانی راد

  سلام یخچال فروشگاهی بدون درب قابلیت جابه جایی دارند؟

  • مدیر سایت

   سلام. بله به وسیله چرخ‌ های متحرک قابلیت جا به‌ جایی دارند.

 • رامبد مرتضوی
  وقت بخیر آیا یخچال رو باز الکترواستیل تولید میکنید؟
  • مدیر سایت

   سلام. خیر تولید نمی کنیم.

 • مسعود وفایی
  تحمل و وزن یخچال های بدون درب فروشگاهی چقدر است؟
  • مدیر سایت

   سلام. یخچال های پرده هوا بدون درب تحمل وزن های بالای ندارد، و کالاهای سنگین ممکن است، خسارت هایی به بار بیاورد.

 • علی اکبر جارویی
  با سلام یخچال‌های پرده هوا باید در چه رنج دمای باشد؟
  • مدیر سایت

   سلام. به طور معمول این مدل یخچال‌ ها بر روی دمای 2-  تا 2+ می باشد.

 • ستوده شمسی
  سلام عرض ادب دمای یخچال جلوباز فروشگاهی در تمام نقاط یخچال ثابت است؟
  • مدیر سایت

   سلام. بله به دلیل سیستم چرخشی آن دما در تمام یخچال یکسان و ثابت می باشد.

 • ستاره قبادی
  در چه مواردی یخچال های روباز برفک میزند؟
  • مدیر سایت

   سلام. برفک در یخچال‌ بدون در به دلیل زیادی مانند رطوبت بالای مواد غذایی و نداشتن سیستم کنترلی صحیح دما رخ می دهد.

 • علی زمانی
  آیا ساختار یخچال پرده هوا با جزیره متفاوت است؟
  • مدیر سایت

   سلام، خیر گردش هوا و مکانیزم در یخچال پرده هوا مثل جزیره می باشد.

 • شکوری

  آیا یخچال رو باز فروشگاهی بیشتر از 10متر هم قابل ساخت است؟

  • مدیر سایت

   سلام، بله با موتور مرکزی قابلیت تولید آن وجود دارد.

 • مهدی مزیکی
  یخچال پرده هوا ایستاده برای مغازه میوه فروشی به ابعاد 250*70*200 سانتی متر و دو طرف شیشه در کنارهها میخواهم لطفا حدود قیمت را اعلام کنید
  • مدیر سایت

   سلام. با کارشناس فروش مجموعه تماس بگیرید. 09128914832

تماس بگیرید