لیست قیمت یخچال قنادی و شیرینی فروشی (مکعبی و آکواریومی)

09128408723 کارشناس فروش
یخچال قنادی

یخچال قنادی یکی از محصولات تولید شده در صنایع برودتی سردین کالا می باشد، که شما می توانید برای نگهداری و حفظ تازگی انواع شیرینی ها و کیک ها از آن استفاده کنید. شیشه های در نظر گرفته شده برای یخچال ویترینی قنادی به گونه ای می باشد، تا شما بتوانید قبل از خرید شیرینی مد نظر خود در داخل یخچال قنادی ببینید، و بعد خرید کنید. شفاف بودن شیشه ها کمک می کند، تا شما بتوانید به راحتی از پشت شیشه تمام محصولات داخل یخچال را ببینید.

در این مقاله قصد داریم، تا به بررسی و معرفی انواع یخچال قنادی (یخچال و ویترین)، قیمت یخچال قنادی و... بپردازیم، تا شما بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

سردین کالا
سردین کالا

یخچال قنادی

یخچال قنادی

یخچال قنادی
29/01/2023

قیمت یخچال قنادی

قیمت ها با توجه به نوسانات بازار حدودی می باشد.

جهت استعلام قیمت دقیق با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

مدل 
مشخصات فنی

یخچال قنادی 1.5 متری

 • ابعاد: 1.5*75*1.5 سانتی متر
 • قدرت موتور: 1.2 اسب بخار
 • جنس بدنه: گالوانیزه رنگی، استیل
 • عایق بندی تزریق فوم
 • موتور: کلترون، امبراکو
 • روشنای: ال ای دی
 • درج CNC به درخواست مشتری
 • پایه: چرخدار

38,000,000 تومان

یخچال قنادی 2 متری

 • ابعاد: 1.5*75*2 سانتی متر
 • قدرت موتور: 3.4 اسب بخار
 • جنس بدنه: گالوانیزه رنگی، استیل
 • عایق بندی تزریق فوم
 • موتور: کلترون، امبراکو
 • روشنای: ال ای دی
 • درج CNC به درخواست مشتری
 • پایه: چرخدار

39,000,000 تومان

یخچال قنادی 120 سانتی
 • ابعاد: 1.5*75*120 سانتی متر
 • جنس بدنه: گالوانیزه رنگی، استیل
 • عایق بندی تزریق فوم
 • موتور: کلترون، امبراکو
 • روشنای: ال ای دی
 • درج CNC به درخواست مشتری
 • پایه: چرخدار

37,000,000 تومان

ویترین خشک
 • 2 متری: 35,000,000 تومان
 • 1.5 متری: 34,000,000 تومان
زیر ترازو (به صورت ست با یخچال ویترین قنادی) 18,000,000 تومان

قیمت ویترین قنادی

یخچال قنادی یکی از تجهیزات مورد نیاز برای افرادی می باشد، که قصد راه اندازی قنادی ها، شیرینی فروشی ها، کافه ها، نان فانتزی ها، کافی شاپ ها و... دارند. شما می توانید با توجه به نیاز خود یکی از مدل های آن (یخچال و ویترین) را انتخاب کنید. ابعاد یخچال قنادی می تواند 120 سانتی، 1.5 و 2 متری باشد. نکته ی مهمی که باید در مورد یخچال شیرینی فروشی به آن توجه داشته باشید، در مورد دمای یخچال ویترینی قنادی می باشد. اهمیت این موضوع هم به این خاطر می باشد، که برای این که بتوانیم تازگی شیرینی ها و کیک های داخل یخچال را حفظ کنیم، باید بتوانیم دمای محیط داخلی آن را یکسان و یکنواخت نگه داریم، که در تمام بخش های در گردش باشد. هم چنین برای جلوگیری از هدر رفت برودت داخل یخچال شیرینی فروشی از عایق بندی تزریق فوم برای بدنه ی یخچال استفاده می شود. کاهش هدر رفت سرما کمک می کند، تا این نوع از یخچال ها به عنوان یخچال کم مصرف قنادی شناخته شوند.

یخچال قنادی

یخچال شیرینی فروشی

شما می توانید با توجه به دکوراسیون مغازه و رنگ های انتخاب شده برای دیزاین محیط داخلی رنگ متناسب با آن ها را برای یخچال مخصوص کیک انتخاب کنید، تا با سایر دکوراسیون فروشگاه ها شما هماهنگی داشته باشد. برای این که نگران ضد زنگ زدگی و پوسیدگی بدنه ی یخچال شیرینی جلوگیری شود، جنس بدنه ی آن از نوع استیل می باشد، تا بتواند در برابر تغییرات شرایط محیطی مختلفی اعم از رطوبت، ضربه، خش مقاومت و استحکام لازم را داشته باشند. با توجه به این که ممکن است، در روز چندین بار درب یخچال ویترینی شیرینی فروشی را باز و بسته کنید، باید درب های آن از نوعی باشد، که مقاومت لازم را داشته باشند. به همین خاطر جنس شیشه های آن از نوع سکوریت نشکن می باشد. ممکن است، این سوال برای برخی از افرادی که قصد خرید یخچال ایستاده قنادی را دارند، پیش بیایید، که چگونه می تواند هنگام تغییر دکوراسیون بدون هیچ مشکلی یخچال و ویترین شیرینی فروشی را جا به جا کنند. برای پاسخ به این سوال باید بگوییم، که پایه های یخچال کیک و شیرینی را به صورت چرخدار طراحی می کنند، تا بتوانید بدون دردسر یخچال شیرینی فروشی را جا به جا کنید.

یخچال شیرینی فروشی

در مورد موتور یخچال ویترینی شیرینی فروشی باید بگوییم، که می توانند بدون موتور و موتور دار باشند. به یخچال هایی که بدون موتور هستند، ویترین قنادی گفته می شود، و شما می توانید با توجه به نوع شیرینی و کیکی که قرار است، نگهداری کنید، مدل مناسبی را انتخاب کنید.

یخچال ویترینی قنادی

قیمت یخچال قنادی چگونه محاسبه می شود؟

قیمت یخچال شیرینی فروشی با توجه به نوساناتی که در زمینه ی خرید مواد اولیه و قطعات وجود دارد، متغیر می باشد، و نمی توان قیمت یکسانی را برای آن ها در نظر گرفت. به غیر از نوسانات موجود در بازار فاکتورهای دیگری اعم از متراژ کار (ابعاد)، جنس بدنه، نوع (یخچال و یا ویترین)، قدرت کمپرسور، نوع عایق بندی، جنس شیشه و... تعیین خواهد شد.

شما می توانید جهت اطلاع از قیمت یخچال قنادی دست دوم و نو با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

قیمت یخچال قنادی

ابعاد یخچال قنادی چقدر است؟

ابعادی که برای طراحی یخچال شیرینی فروشی در نظر گرفته می شود، با توجه به نیاز مشتریان متغیر می باشد، و شما می توانید یخچال مد نظر خود را با توجه به نوع محصولی که قرار است، آن را نگهدارید، انتخاب کنید. ولی به طور کلی باید بگوییم، که ابعاد استاندارد یخچال کیک و شیرینی با طول 1 متر، 1.5 متر، و 2 متر در ارتفاع 1.5 متر و عمق استاندارد 75 سانتی متر طراحی و تولید می شوند.

قیمت یخچال ویترینی قنادی

انواع یخچال قنادی

 • یخچال قنادی کوچک

یخچال قنادی کوچک

یخچال ویترینی مکعبی کوچک یکی از گزینه های پیشنهادی برای انتخاب در محیط هایی می باشد، که فضای محدودی را برای قرار دادن یخچال در نظر گرفته اند. شما می توانید با توجه به ابعاد فضایی که قصد قرار دادن یخچال کیک را دارید، مدل مناسب آن را انتخاب کنید. با توجه به این که در ابعاد کوچک طراحی و تولید می شوند، شما می توانید مدل رومیزی و ایستاده آن را انتخاب کنید. برای این که بتوانند محصولات داخل شوکیک قنادی را ببینید، از نور پردازی ال ای دی در محیط داخلی یخچال مغازه شو کیک استفاده می شود، تا مشتریان قبل از انتخاب به راحتی تمام شیرینی های موجود در یخچال شوکیک کافی شاپ را ببینند. به غیر از کیک و شیرینی می توانید برای نگهداری از کیک های مینی، فینگر کیک و حتی پیراشکی و سمبوسه از این نوع یخچال ها استفاده کنید. برای نگهداری این نوع از محصولات بهترین گزینه ویترین سرد (ویترین کیک) می باشد. 

شوکیک کافی شاپ

 • ویترین قنادی 

از ویترین قنادی برای نگهداری و مراقبت از مواد غذایی و هم چنین برای چیدمان و فروش (انواع شیرینی های خشک و نان ها) جهت حفظ تازگی و کیفیت آن ها در قنادی ها، نانوایی ها، کافه ها، شیرینی فروشی ها مورد استفاده قرار می گیرند. در طراحی این یخچال بدون موتور، سیستم گردش هوای سرد استفاده نشده، و نما و طبقات آن تمام شیشه ای می باشد، تا محصولات داخل ویترین قنادی در دیدرس مشتریان قرار بگیرد، و آن ها بتوانند به راحتی محصول خود را انتخاب کنند.

در قسمت زیرینبرای ویترین شیرینی خشک چهار عدد چرخ روان تعبیه شده است، پس جا به جایی و حمل و نقل آن ها بسیار راحت و آسان شده است. قابلیت ست شدن با یخچال های قنادی را دارند، و ابعاد آن را با توجه به چیزی که مد نظر مشتری است، طراحی می کنند. قابلیت درج لوگوی CNC روی ویترین کیک هم وجود دارد. ویترین های قنادی تولید شده در این گروه تولیدی به شرح زیر می باشند.

ویترین خشک ساده

یکی از پرکاربردترین اقلام ضروری موجود در قنادی ها و فروشگاه های نان فانتزی ویترین خشک ساده می باشد، که تمام اجزای این ویترین مطابق با استاندارد ویترین کیک فروشی ها ساخته می شود. تنها تفاوت آن ها این است، که نیازی به کمپرسور و تجهیزات برودتی ندارد.

ویترین خشک شیشه خم

ویترین خشک شیشه خم که معمولاً برای چیدمان و استفاده بهینه از فضای قنادی مورد استفاده قرار می گیرد.

 • یخچال آکواریومی

قیمت یخچال آکواریومی

یخچال قنادی (یخچال آکواریومی) مناسب برای انتخاب در محیط هایی مانند بستنی و آبمیوه فروشی ها می باشد. برودت و سرمایی که در داخل یخچال قنادی جدید وجود دارد، کمک می کند، تا شما نگران کهنه شدن محصولات داخل یخچال قنادی نباشید. برای جلوگیری کردن از بخار کردن شیشه های یخچال های قنادی از شیشه های ضد بخار استفاده می شود. شما می توانید با توجه به نیاز خود جنس بدنه ی آن را انتخاب کنید.

یخچال قنادی شیشه خم یکی دیگر از مدل های یخچال های آکواریومی به شمار می رود، که در طراحی و تولید آن از شیشه های خم و محدب استفاده می شود. قیمت یخچال آکواریومی هم با توجه به مدل انتخابی شما و ابعاد آن تعیین خواهد شد.

 • پیشخوان قنادی

پیشخوان قنادی مناسب برای قرار دادن ترازو و چیدمان وسایل قنادی می باشد، که در بخش پایینی آن مورد استفاده قرار می گیرند. به درخواست مشتریان قابلیت طراحی آن به صورت میز دخل و کشوی پول وجود دارد. برای این که بتوانید محیط فروشگاه و یا مغازه ی خود را زیبا و شیک کنید، این پیشخوان ها بسیار کمک کننده می باشند. 

دمای یخچال شیرینی

دمای یخچال ویترین قنادی موضوع مهمی دیگری می باشد، که می تواند بر روی میزان درآمد فروشگاه شما تأثیرگذار باشد. با توجه به این که مواد اولیه استفاده شده در درست کردن شیرینی و کیک مهم می باشد، به همین خاطر باید در یک دمای استاندارد و مخصوص قرار بگیرند، تا از خراب شدن شیرینی و کیک جلوگیری کنید. در مواردی که شما دمای یخچال را بیش از حد زیاد و یا کم کنید، هر دو مورد باعث خراب شدن مواد غذایی می شود. دمای یخچال قنادی عمدتاً بالای صفر می باشد، و در بیشتر موارد برای نگهداری کیک و شیرینی های تر مورد استفاده قرار می گیرند. کم کردن درجه ی یخچال در فصول گرم سال و افزایش دما در فصل های سرد سال می تواند بهترین کار باشد. به کارگیری عایق بندی مناسب هم از دیگر عوامل تأثیرگذار در حفظ دمای یخچال می باشد.

قیمت یخچال شیرینی فروشی

بهترین مارک یخچال قنادی

اگر جزو افرادی هستید، که قصد دارید، بهترین مدل یخچال های قنادی را خریداری کنید، در این بخش قصد داریم، تا به معرفی بهترین مارک یخچال قنادی بپردازیم، و شما بتوانید با خرید این محصولات برای مدت زمان طولانی از آن ها استفاده کنید.

 • یخچال قنادی الکترواستیل

قیمت یخچال قنادی الکترواستیل

از دیگر برندهای تولید کننده ی یخچال قنادی می توان به یخچال قنادی فریدونی و یخچال قنادی مشهد سرما اشاره کرد.

یخچال شیرینی

خرید یخچال قنادی

ویترین قنادی

یخچال ویترینی شیرینی فروشی

یخچال ایستاده قنادی

ویترین شیرینی فروشی

قیمت یخچال کیک و شیرینی

قیمت ویترین قنادی

لیست قیمت یخچال شیرینی فروشی

قیمت یخچال ویترینی شیرینی فروشی

قیمت یخچال مکعبی

پیشخوان قنادی

قیمت پیشخوان قنادی

یخچال آکواریومی قنادی

یخچال مکعبی

قیمت یخچال ویترینی قنادی دست دوم

یخچال شیک قنادی

قیمت یخچال قنادی مکعبی


 • یخچال ویترینی قنادی چند طبقه است؟

  با کف 4 تا

 • جنس یخچال شیرینی چیست؟

  جنس استیل و چوبی MDF

 • آیا یخچال ویترینی شیرینی فروشی قابلیت نصب لوگو CNC دارد؟

  بله

 • قیمت یخچال قنادی چقدر است؟

  جهت استعلام قیمت یخچال شیرینی فروشی می توانید از شماره های درج شده در سایت برای برقراری تماس استفاده کنید.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • shekofe
  سلام ببخشید طبقات یخچال قنادی چندتاست؟
  • مدیر سایت

   سلام. طبقات یخچال قنادی به سفارش مشتری تولید می شود، اما به طور معمول سه طبقه با چهارتا کف

 • پویان ستاریان
  سلام دمای یخچال مکعبی قنادی چند درجه است؟
  • مدیر سایت

   سلام. دمای یخچال مکعبی از 0 تا 8 درجه می باشد.

 • میثم محمدی
  سلام واسه یخچال قنادی چه موتوری به کار میرود؟
  • مدیر سایت

   موتور کلترون تایلندی و دانفوس (سکاپ)

 • reza rezayi
  ارتفاع یخچال قنادی چند متری است؟
  • مدیر سایت

   1.5 و 2 متری

 • فرشاد اشرف

  سلام خسته نباشید ببخشید قیمت یخچال قنادی مکعبی چقدر می باشد؟

  • مدیر سایت

   سلام. با توجه به نوسانات موجود در بازار قیمت ها متغیر می باشد. جهت اطلاع از قیمت ها با کارشناسان فروش تماس بگیرید.  

 • Abolfazltaji
  سلام وقت بخیر درب یخچال ویترینی قنادی چه مدلی هستش؟
  • مدیر سایت

   سلام. درب یخچال در دو مدل مگنتی و کشوی ساخته می شود.

 • mehrane
  سلام آیا یخچال قنادی در مدل شیشه خم تولید میکنید؟
  • مدیر سایت

   سلام. خیر درحال حاضر تولید نمی شود.

 • محسن روانگرد
  سلام جنس ویترین قنادی استیل بهتر است یا چوبی؟
  • مدیر سایت

   سلام. هر دو کیفیت بالای دارند، اما استیل مناسب تر است، چون در جنس چوبی برای شست و شوی آن به مشکل می خورید.

 • رامین مرادی
  با سلام ببخشید آیا پایین ویترین خشک برای انباری هم میشه استفاده کرد؟
  • مدیر سایت

   سلام. خیر اما در صورت سفارش تولید می شود.

 • محمد یارمحمد
  آیا لوگوی و اسم سی ان سی به صورت سفارشی هم میشود باشد؟
  • مدیر سایت

   بله

 • حسن احمدی
  آیا زیر ترازو هم تولید میکنید و در صورت تولید ابعادش چند است؟
  • مدیر سایت

   سلام. بله تولید می شود، در ابعاد یک در یک

 • imansolhi
  آیا ابعاد یخچال قنادی به صورت سفارشی هم تولید میشود؟
  • مدیر سایت

   سلام. خیر چون ابعاد استانداردی دارند.

 • سحر ولدخانی
  سلام ایا سرمای فریزر قنادی در طبقات پایین و بالا یکسان است؟
  • مدیر سایت

   سلام. بله چون سیستم سرمایشی آن چرخشی و در تمام طبقات آن یکسان است.

 • عباس فرد

  سلام خسته نباشید ابعاد شوکیک هاتون چقدر است؟

  • مدیر سایت

   سلام. در سه ابعاد 75، 90، 120 است، و امکان سفارشی بودن ابعاد هم وجود دارد.

 • mohsen
  سلام مدل سرمادهی یخچال مکعبی چیست؟
  • مدیر سایت

   سلام. رادیاتوری می باشد.

 • سیروان
  سلام خسته نباشید آیا فریزر قنادی برفک میزند؟
  • مدیر سایت

   سلام. خیر فقد یک لایه ی نازکی برفکی ایجاد می شود، که برای حفظ سرمای آن می باشد.

 • حسین روشان
  سلام وقت بخیر عمق یخچال ویترینی قنادی چقدر است؟
  • مدیر سایت

   سلام. عمق یخچال ویترینی 75 سانتی متر می باشد.

 • jafarivand
  سلام ضخامت ورق های یخچال قنادی چقدر است؟
  • مدیر سایت

   سلام. ضخامت ورق های استیل به کار رفته 0.6 می باشد.

 • نصرت برادران
  سلام خسته نباشید یخچال مکعبی دست دوم هم دارید؟
  • مدیر سایت

   سلام. برای استعلام موجودی با کارشناس فروش تماس بگیرید

 • سجاد مقیمی
  سلام آیا در یخچال های ویترینی مکعبی امکان دارد دو طرفین یخچال شیشه باشد؟
  • مدیر سایت

   سلام، خیر چون در دو طرف یخچال رادیاتور به کار می رود.

 • محمودی کیا
  آیا یخچال مکعبی ویترینی در ارتفاع کمتر از 1/5متر هم تولید میشود؟
  • مدیر سایت

   سلام، بله تولید می کنیم.

تماس بگیرید